şifremi unuttum?
Ana Sayfa Teknoloji Oyuncini.Com Açıldı

Oyuncini.Com Açıldı

Sponsorlu Reklamlar Karakter Boyutu :
Henüz beta aşamasında olan oyuncini.com ödüllü oyunlar sloganı ile oyun dünyasında lider olmak için geliyor. Cinbo adında mavi ve sevimli bir maskota sahip olan oyuncini.com oyun severlere oyun oynarken aynı zamanda ödülde kazanacakları bir platform hazırlıyor.

Logo üzerinde yer alan maskot kırmızı bandanası ile site içerisinde çeşitli yerlerde oyun severlerin karşısına çıkıyor. Logo altında yer alan oyun dünyasının tanıdık simaları ve logonun sağ kısmında yine sitenin maskotu olan Cinbo’yu görüyorsunuz.

REKLAM KAÇ

 

haber içerik paragraf 2

oyun cini 

Üst menüde bulunan yeni oyunlar kısmında site editörleri tarafından seçilmiş en yeni oyunları görebilirken hemen yanındaki bölümde sadece Türkçe oyunları bulabiliyorsunuz. En çok oynananlar bölümünde site üzerinde en beğenilen oyunlara ulaşabilmek mümkün. Editör önerileri bölümü ise editörlerin tavsiye ettiği site üzerinde yer alan en güzel oyunlar yer almakta. Bizim oyunlarımız kısmında ise tamamen oyuncini.com tarafından üretilen oyunlar yer alıyor. Üst menünün hemen altında yeni oyunlara resimleri ile görebilirsiniz. Yeni oyunların sağ kısmında yer alan manşet bölümünde Öne çıkan oyunları detaylı şekilde görebilirken hızlı şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

 

oyuncini.com

 

Yeni oyunların alt kısmında yukarıda bahsettiğimiz gibi Cinbo çeşitli şekillerde karşımıza geliyor. Araba oyunları ve diğer kategoriler içerisinden seçilen en güzel oyunları farenizi Cinbo üzerine sürüklemeniz yeterli oluyor. Cinbo bu bölümde karşımıza 7 değişik şekilde çıkıyor. Yarış arabası kullanırken olan bölümde araba oyunları arasından seçilen en güzel oyunlara hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Hemen yanında bulunan zeki Cinbo ise editörler tarafından seçilen zeka oyunlarını alt kısımda listeliyor.

 

oyuncini.com

 

Cinbo'nun çeşitli şekillerde karşımıza çıktığı bölümün hemen altında ise erkek ve kız çocukları için hazırlanmış en güzel oyunları kapsayan kategoriler yer alıyor. Bu kategorilerin yan kısmında yine site maskotu olan Cinbo'nun seçtiği oyunlar yer alırken, en sağ kısımda Cinbo kendini tanıtıyor.

 

oyuncini.com

 

Sitenin en altında yer alan bölümde en solda yine editör önerileri yer alıyor. Editör önerilerinin hemen yanında ise oyuncini.com üzerindeki tüm oyun kategorileri sıralanmış. En sağ bölümde ise en son eklenen oyunlar ve sosyal medya'da oyuncini.com'a ulaşabileceğiniz kısa yollar mevcut.

 

oyuncini.com

 

İstediğiniz oyun kategorisine tıklayarak oyun seçim sayfasına geldiğinizde en üst sol kısımda kategori içerisindeki en güzel ilk 5 oyunu büyük resimler ile görebiliyorsunuz. Manşetin sağ tarafında kategoriye en son eklenen oyunlar ve kategori içerisinde en çok oynanan oyunları günlük, haftalık, aylık ve genel istatistikler ile görebilirsiniz.

 

oyuncini.com

 

Oynamak istediğiniz oyunu seçerek geçtiğiniz oyun öncesi sayfasında ise en sol kısımda oyunun resmi hemen yanında oyunun nasıl oynanacağı hakkında detaylı açıklama ve oyuna başlamak butonu yer alıyor. Oyun resminin hemen altında yer alan yıldızlar kullanıcılar tarafından beğeni durumunu simgeliyor. Seçtiğiniz oyuna benzer bir oyunu oynamak istiyor iseniz tekrar kategori sayfasına geri dönmeden oyun açıklaması ve oylama kısmının alt bölümünde benzer oyunları görebiliyorsunuz. Oyun oynama butonu altında ise oyuncini.com facebook sayfası yer alıyor.

 

oyuncini.com

 

Oyun sayfasına geçtiğinizde ise üst menüye eklenen oyunu indir bölümünü kullanarak oynadığınız oyunun kısa yolunu bilgisayarınıza indirerek oyuncini.com'u tekrar ziyaret ettiğinizde istediğiniz oyuna kolayca ulaşabiliyorsunuz. Oyun indirme bölümünün sağında favorilerime ekle kısmı bulunuyor ve üyelik gerektirmeyen bu bölümde beğendiğiniz oyunu favori oyunlarınız arasına ekleyerek oyuncini.com'u tekrar ziyaret ettiğinizde sağ üst bölümde bulunan favorilerim kısmından kolayca bulabilirsiniz. Favorilerime ekle bölümünün yan kısmında yer alan özellik ise oyun boyutunu belirleyebilme özelliğidir. Oynamak istediğiniz oyunun boyutunu kırmızı butonu sağ kısma doğru hareket ettirerek büyütebilir ve istediğiniz boyutlarda oynayabilirsiniz. Tam ekran seçeneği ile oyunu daha büyük boyutta oynamak mümkün. En sağ kısımdaki ışıkları kapat bölümü ise sadece oyun bölümünün aydınlık kalarak diğer kısımların hafif kararmasını sağlayan ve oyuna daha iyi konsantre olmanızı sağlayan bölümdür. Işıkları kapat bölümünün hemen üstünde bulunan yıldızlar aracılığı ile oyun için oylama yapabilir ve puanlayabilirsiniz. Üst menü altında oyunu oynadığınız alan ve hemen yanında yine benzer oyunları görebilirsiniz. Oyun oynama kısmının altında oyunun hangi tuşlarla oynandığı ve sağ bölümünde oyuncini.com twitter sayfasının yer aldığı bölüm bulunmakta. Sağ bölümde yer alan benzer oyunların altında yine Cinbo karşımıza çıkıyor. Yan kısımda bulunan kolu çekerek eğlenirken aynı zamanda istediğiniz kategoriye hızlı erişimde sağlayabiliyorsunuz.

 

oyuncini.com

 

Oyun sayfasının en solunda bulunan ve siz ne yaparsanız yapın sizi takip eden sosyal medya butonları ile oynadığınız oyunu facebook, twitter ve google+ gibi platformlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Beta aşamasından sonra çeşitli sürprizlerle oyun severler karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncini.com oyun dünyasını sallamak için geliyor.Haber Yorumları


En Çok Okunanlar BUGÜN | BU HAFTA | BU AY
Yandex.Metrica